| Manufacturer Compatibility | InnoLux |
| Condition | New |
| Warranty | 3 months |
| Manufacturer | InnoLux |
| Warranty Services | COMPMASTER Lab 073-2241747 Gei Oni 6, Tet Shoping Center, Ashdod |
| Connection | No Brackets |
| Connector | 30 PIN |
| Height | 216mm |
| Manufacturer Part Number | N156HCA-EAB REV. C6 |
| Model | n156hca-eab |
| Resolution | 1920x1080 |
| Resolution Classification | FHD |
| Screen Size | 15.6 inch |
| Screen Type | IPS |
| Type | Does not apply |
| Width | Nano, 350mm |
| אינוורטר | 281mm |
| Device Compatibility | Acer Aspire 5 A515-43-R5RE, Asus X509JA |
| Product Link | New n156hca eab n156hca eab REV. c6 InnoLux Laptop Screen 30 PIN 15.6" FHD width: Nano 350mm invertor: 281mm hight: 216mm IPS No Brackets |
| Matching SKUs | ID: 38623, OC: 483, n156hca-eab REV. |