| Manufacturer Compatibility | Lenovo |
| Condition | New |
| Warranty | 3 months |
| Manufacturer | Lenovo |
| Warranty Services | COMPMASTER Lab 073-2241747 Gei Oni 6, Tet Shoping Center, Ashdod |
| Connection | Does not apply |
| CPU Generation | Bay Trail |
| eMMC Storage | 64GB |
| Manufacturer Part Number | 5B20F92653 |
| Memory Volume | 2GB |
| Operating System | רישיון Windows 8 |
| Processor | Intel Atom Z3745 Processor 2M Cache, up to 1.86 GHz |
| Processor Series | Atom |
| quality | original |
| Type | Does not apply |
| Device Compatibility | Miix 2 10 Tablet (Lenovo) - Type 80DE |
| Product Link | New 5B20F92653 DA0J02MBAIO REV:i Miix 2 10 Tablet (Lenovo) Type 80DE Tablet Motherboard Intel Atom Z3745 Processor 2M Cache up to 1.86 GHz 2GB original |
| Matching SKUs | ID: 46900, OC: 745, 5B20F92653, DA0J02MBAIO REV |