| Manufacturer Compatibility | EZCool |
| Condition | New |
| Warranty | 6 Months |
| Manufacturer | EZCool |
| Warranty Services | COMPMASTER Lab 073-2241747 Gei Oni 6, Tet Shoping Center, Ashdod |
| A power cord must be added | Cable Included |
| Color | black |
| Connection | Does not apply |
| Connector | 5.5x2.5mm, 5.5x2.1mm, 7.4×5.0 mm+ PIN, 4.0x1.7mm, 3.0x1.0mm, 4.5x3.0mm+ PIN, 4.0x1.35mm, Special Yellow USB |
| importer | official |
| Manufacturer Part Number | AD-880 |
| Model | AD-880 |
| Power | 90W |
| quality | universal |
| Type | Does not apply |
| Voltage | 5V, 15V, 16V, 18.5V, 19V, 19.5V, 20V |
| Product Link | New AD 880 EZCool Laptop Charger 90W colore:black official official universal |
| Matching SKUs | ID: 52570, OC: 985, AD-880, MRLV: 29253, NTBT: AD-8 |