| Manufacturer Compatibility | HP |
| Condition | New |
| Warranty | 6 Months |
| Manufacturer | GENERIC |
| Warranty Services | COMPMASTER Lab 073-2241747 Gei Oni 6, Tet Shoping Center, Ashdod |
| A power cord must be added | SKU:5957 CABLE-M |
| Connection | Does not apply |
| Connector | 4.75X1.7mm |
| Current | 3.33A |
| Manufacturer Part Number | 380467-001 |
| Power | 65W |
| quality | A copy of an original |
| Type | Does not apply |
| Voltage | 19.5V |
| Device Compatibility | HP Pavilion Sleekbook 15-b000ej |
| Product Link | New 380467 001 HP Pavilion Sleekbook 15 b000ej Laptop Charger 19.5V 65W 4.75X1.7mm A copy of an original |
| Matching SKUs | ID: 41738, OC: 617, 380467-0 |