| Manufacturer Compatibility | Dell |
| Condition | New |
| Warranty | 6 Months |
| Manufacturer | Dell |
| Warranty Services | COMPMASTER Lab 073-2241747 Gei Oni 6, Tet Shoping Center, Ashdod |
| A power cord must be added | Cable Included |
| Connection | Does not apply |
| Connector | 4.5x3.0mm+ PIN |
| Current | 3.33A |
| importer | official |
| Manufacturer Part Number | 0MGJN9 |
| Power | 65W |
| quality | original |
| Type | Does not apply |
| Voltage | 19.5V |
| Device Compatibility | Dell Inspiron 15 5567, Dell Inspiron 15 3567, Dell Vostro 15 5568, Dell Inspiron 17 5770, Dell Vostro 5590, Dell Vostro 3583, Dell Inspiron 15 3511 |
| Product Link | New 0MGJN9 Dell Inspiron 15 5567 Laptop Charger 19.5V 65W 4.5x3.0mm PIN official official original |
| Matching SKUs | ID: 40378, OC: 532, 0MGJN9, CMS: G6J41 2 -10817, CDT: DLNBPS/W6 |