| Manufacturer Compatibility | InnoLux |
| Condition | New |
| Warranty | 3 months |
| Manufacturer | InnoLux |
| Warranty Services | COMPMASTER Lab 073-2241747 Gei Oni 6, Tet Shoping Center, Ashdod |
| Connection | No Brackets |
| Connector | 40 PIN |
| Frequency | 144Hz |
| Height | 216.25mm |
| Interface | eDP |
| Manufacturer Part Number | N156HRA EA1 REV C.1 NO BRACKETS |
| Resolution | 1920x1080 |
| Resolution Classification | FHD |
| Screen Size | 15.6 inch |
| Screen Type | IPS |
| Type | Matte |
| Width | Nano, 350.66mm |
| Device Compatibility | Asus TUF Dash F15 FX517ZE |
| Product Link | New N156HRA EA1 REV C.1 NO BRACKETS InnoLux Laptop Screen 40 PIN Matte 15.6" FHD width: Nano 350.66mm hight: 216.25mm eDP IPS 144Hz No Brackets |
| Matching SKUs | ID: 51700, OC: 1247, N156HRA EA1 REV C.1 NO BRACKE |