| Manufacturer Compatibility | InnoLux |
| Condition | New |
| Warranty | 3 months |
| Manufacturer | InnoLux |
| Warranty Services | COMPMASTER Lab 073-2241747 Gei Oni 6, Tet Shoping Center, Ashdod |
| Connection | No Brackets |
| Connector | 30 PIN |
| Height | 214mm |
| Manufacturer Part Number | N156HCA-EAC REV.C2 |
| Model | FHD (1920 x 1080), IPS, No Brackets I 260 H 214MM W 350 |
| Resolution | 1920x1080 |
| Resolution Classification | FHD |
| Screen Size | 15.6 inch |
| Screen Type | IPS |
| Type | Matte |
| Width | 350mm |
| אינוורטר | 260mm |
| Device Compatibility | Lenovo IdeaPad 3 15IAU7 Laptop - Type 82RK, HP Pavilion Laptop 15-eg0004nj, HP Laptop 15s-fq2008nj, Lenovo IdeaPad Slim 3 15IRH8 - Type 83EM |
| Product Link | New FHD (1920 x 1080) IPS No Brackets I 260 H 214MM W 350 N156HCA EAC Rev.C2 SD11J12383 InnoLux Laptop Screen 30 PIN Matte 15.6" FHD width: 350mm invertor: 260mm hight: 214mm IPS No Brackets |
| Matching SKUs | ID: 56188, OC: 1139, N156HCA-EAC Rev.C2, SD11J12383, 5D11J123 |