המלאי אזל, להזמנה צור קשר
מטען למחשב נייד DA150PM100-00 Alienware M14x 19.5V 150W 7.4×5.0 mm+ PIN העתק של
מוצרים משלימים
₪274
לפני מע"מ: ₪274
עגלת הקניות שלך ריקה!








*התמונה היא להמחשה בלבד
יצרן: GENERIC, אחריות: חצי שנה, הספק: 150W>
*למעט מקרים של גודל/משקל חריג
| מפרט | |
| תאימות ליצרנים | Dell |
| אחריות | חצי שנה |
| מצב | חדש |
| יצרן | GENERIC |
| נותן אחריות | מעבדת קומפ מאסטר 073-2241747 גיא אוני 6, אשדוד |
| איכות | העתק של מקור |
| דגם | DA150PM100-00 |
| הספק | 150W |
| זרם | 7.7A |
| חיבור | לא צוין |
| יש להוסיף כבל מתח | SKU:5957 CABLE-M |
| מק''ט היצרן | DA150PM100-00 |
| מתח | 19.5V |
| סוג | לא צוין |
| קונקטור | 7.4×5.0 mm+ PIN |
| תאימות למכשירים | Alienware M14x |
| קישור למוצר | מטען למחשב נייד DA150PM100-00 Alienware M14x 19.5V 150W 7.4×5.0 mm+ PIN העתק של מקור - חדש |
| מק''טים תואמים | ID:~9324~, New, OC: 106, DA150PM100- |