



במלאי היבואן




*התמונה היא להמחשה בלבד
תיאור קצר
יצרן: GENERIC, אחריות: חצי שנה, צבע: שחור, הספק: 240W>
נא לבדוק תאימות של חלק לפי מק''ט ותמונה לפני הזמנה, ניתן לפנות אלינו לבירור תאימות
מטען למחשב נייד ADP-240EB B ASUS TUF Gaming F17 FX706HM 20V 240W צבע:שחור העתק
אפשרויות איסוף ומשלוח:
- איסוף מסניף אשדוד - 0₪
- נקודות איסוף PICKUP - 30₪ - מעל 499₪ - משלוח חינם (עבור חבילות קטנות)
- שליח לבית הלקוח - 55₪ - מעל 2999₪ -משלוח חינם *
*למעט מקרים של גודל/משקל חריג
אפשרויות תשלום:
- עד 3 תשלומים בכרטיס אשראי ללא ריבית (4-36 עם ריבית) דרך אתר, טלפון או סניף אשדוד
- העברה בנקאית (לא תשלום דחוי), Bit, PayBox
- מזומן בסניף אשדוד - עד 6000₪ בלבד או מעל 6000 עד מסכום הזמנה10% ולא יותר מ₪6000 בכפול לחוק מזומנים
- PayPal - רק משלוחים עם מספר מעקב
₪341
לפני מע"מ: ₪341
| מפרט | |
| תאימות ליצרנים | Asus |
| אחריות | חצי שנה |
| מצב | חדש |
| יצרן | GENERIC |
| נותן אחריות | מעבדת קומפ מאסטר 073-2241747 גיא אוני 6, אשדוד |
| איכות | העתק של מקור |
| הספק | 240W |
| זרם | 12A |
| חיבור | לא צוין |
| מק''ט היצרן | ADP-240EB B |
| מתח | 20V |
| סוג | לא צוין |
| צבע | שחור |
| קונקטור | 6.0X3.7mm (small pin in centre) |
| תאימות למכשירים | ASUS TUF Gaming F17 FX706HM, Asus TUF Gaming F17 FX706HCB, ASUS TUF Gaming F17 FX706HEB |
| קישור למוצר | מטען למחשב נייד ADP-240EB B ASUS TUF Gaming F17 FX706HM 20V 240W צבע:שחור העתק של מקור - חדש |
| מק''טים תואמים | ID: 74353, OC: 1348, ADP-240EB |
| system | |
| אפשרויות משלוח | במלאי היבואן, אספקה 5 ימי עבודה |
מוצרים אחרונים בהם צפית:
תגיות:
GENERIC
, ADP-240EB B
, שחור
, 240W
, חצי שנה
, 20V
, 12A
, ASUS TUF Gaming F17 FX706HM
, Asus TUF Gaming F17 FX706HCB
, ASUS TUF Gaming F17 FX706HEB