מוצרים אחרונים בהם צפית:
₪1,025
לפני מע"מ:₪1,025
עגלת הקניות שלך ריקה!






*התמונה היא להמחשה בלבד
יצרן: InnoLux, אחריות: 3 חודשים>
נא לבדוק תאימות של חלק לפי מק''ט ותמונה לפני הזמנה, ניתן לפנות אלינו לבירור תאימות
*למעט מקרים של גודל/משקל חריג
| מפרט | |
| תאימות ליצרנים | InnoLux |
| אחריות | 3 חודשים |
| מצב | חדש |
| יצרן | InnoLux |
| נותן אחריות | מעבדת קומפ מאסטר 073-2241747 גיא אוני 6, אשדוד |
| אינוורטר | 279mm |
| גובה | 216.245mm |
| גודל מסך | 15.6 inch |
| חיבור | ללא אוזניים |
| ממשק | eDP |
| מק''ט היצרן | N156HRA-GAA REV. C1 |
| סוג | מט |
| סוג של מסך | IPS |
| סיווג הרזולוציה | FHD |
| קונקטור | 40 PIN |
| רוחב | Nano, 350mm |
| רזולוציה | 1920x1080 |
| תדירות | 144Hz |
| תאימות למכשירים | Lenovo IdeaPad Gaming 3-15IHU6 - Type 82K1, ASUS TUF Gaming A15 FA506QM, HP OMEN Laptop - 15-ek0000nj |
| קישור למוצר | מסך למחשב נייד N156HRA-GAA REV. C1 InnoLux 40 PIN Matte 15.6" FHD width: Nano, 350mm invertor: 279mm hight: 216.245mm eDP IPS 144Hz ללא אוזניים - חדש |
| מק''טים תואמים | ID: 47020, OC: 907, N156HRA-GAA REV. |
| system | |
| אפשרויות משלוח | במלאי היבואן, אספקה 5 ימי עבודה |