| תאימות ליצרנים | InnoLux |
| אחריות | 3 חודשים |
| מצב | חדש |
| יצרן | InnoLux |
| נותן אחריות | מעבדת קומפ מאסטר 073-2241747 גיא אוני 6, אשדוד |
| אינוורטר | 260mm |
| גובה | 214mm |
| גודל מסך | 15.6 inch |
| דגם | FHD (1920 x 1080), IPS, No Brackets I 260 H 214MM W 350 |
| חיבור | ללא אוזניים |
| מק''ט היצרן | N156HCA-EAC REV.C2 |
| סוג | מט |
| סוג של מסך | IPS |
| סיווג הרזולוציה | FHD |
| קונקטור | 30 PIN |
| רוחב | 350mm |
| רזולוציה | 1920x1080 |
| תאימות למכשירים | Lenovo IdeaPad 3 15IAU7 Laptop - Type 82RK, HP Pavilion Laptop 15-eg0004nj, HP Laptop 15s-fq2008nj, Lenovo IdeaPad Slim 3 15IRH8 - Type 83EM |
| קישור למוצר | מסך למחשב נייד FHD (1920 x 1080), IPS, No Brackets I 260 H 214MM W 350 N156HCA-EAC Rev.C2 SD11J12383 InnoLux 30 PIN Matte 15.6" FHD width: 350mm invertor: 260mm hight: 214mm IPS ללא אוזניים - חדש |
| מק''טים תואמים | ID: 56188, OC: 1139, N156HCA-EAC Rev.C2, SD11J12383, 5D11J123 |