מוצרים אחרונים בהם צפית:
₪1,025
לפני מע"מ:₪1,025
עגלת הקניות שלך ריקה!

*התמונה היא להמחשה בלבד
יצרן: BOE, אחריות: 3 חודשים>
נא לבדוק תאימות של חלק לפי מק''ט ותמונה לפני הזמנה, ניתן לפנות אלינו לבירור תאימות
*למעט מקרים של גודל/משקל חריג
| מפרט | |
| תאימות ליצרנים | BOE |
| אחריות | 3 חודשים |
| מצב | חדש |
| יצרן | BOE |
| נותן אחריות | מעבדת קומפ מאסטר 073-2241747 גיא אוני 6, אשדוד |
| אינוורטר | 282.5mm |
| גובה | 218mm |
| גודל מסך | 15.6 inch |
| חיבור | אוזניים למעלה ולמטה, שני חורים |
| מק''ט היצרן | NT156FHM-N41 V8.1 |
| סוג | מט |
| סיווג הרזולוציה | FHD |
| קונקטור | 30 PIN |
| רוחב | 359mm |
| רזולוציה | 1920x1080 |
| תאימות למכשירים | Dell Inspiron 5570, Dell Inspiron 3580, Dell Vostro 3501, Dell Vostro 3590, Lenovo 320-15IAP Laptop (ideapad) - Type 80XR |
| קישור למוצר | מסך למחשב נייד NT156FHM-N41 V8.1 BOE 30 PIN Matte 15.6" FHD width: 359mm invertor: 282.5mm hight: 218mm אוזניים למעלה ולמטה, שני חורים - חדש |
| מק''טים תואמים | ID: 41018, OC: 595, NT156FHM-N41 V8 |
| system | |
| אפשרויות משלוח | במלאי היבואן, אספקה 5 ימי עבודה |