





במלאי סניף אשדוד
יחידה אחרונה






*התמונה היא להמחשה בלבד
תיאור קצר
לוח אם מקורי עבור מחשבים ניידים Lenovo Yoga 520-14IKB ו-Flex 5-1470 עם מעבד i5-7200U כרטיס גרפי GeForce 940MX 2GB מספר חלק 5B20N67503 תואם לדגמים 80X8 ו-80XA מבטיח ביצועים גבוהים ויציבות מלאה להחלפה מהירה ואמינה, יצרן: Lenovo, אחריות: 3 חודשים, סדרת המעבד: Kaby Lake, זיכרון: 16GB
סוג הזיכרון: DDR4נא לבדוק תאימות של חלק לפי מק''ט ותמונה לפני הזמנה, ניתן לפנות אלינו לבירור תאימות
לוח אם למחשב נייד Lenovo BDPLANAR MBC80X8WINI57200UHN16SGTR2GFPBL 5B20N67503..
אפשרויות איסוף ומשלוח:
- איסוף מסניף אשדוד - 0₪
- נקודות איסוף PICKUP - 30₪ - מעל 499₪ - משלוח חינם (עבור חבילות קטנות)
- שליח לבית הלקוח - 55₪ - מעל 2999₪ -משלוח חינם *
*למעט מקרים של גודל/משקל חריג
אפשרויות תשלום:
- עד 3 תשלומים בכרטיס אשראי ללא ריבית (4-36 עם ריבית) דרך אתר, טלפון או סניף אשדוד
- העברה בנקאית (לא תשלום דחוי), Bit, PayBox
- מזומן בסניף אשדוד - עד 6000₪ בלבד או מעל 6000 עד מסכום הזמנה10% ולא יותר מ₪6000 בכפול לחוק מזומנים
- PayPal - רק משלוחים עם מספר מעקב
₪716
לפני מע"מ: ₪716
| מפרט | |
| סקירה | לוח אם מקורי עבור מחשבים ניידים Lenovo Yoga 520-14IKB ו-Flex 5-1470 עם מספר חלק 5B20N67503. לוח האם מגיע מצויד במעבד Intel Core i5-7200U יחד עם כרטיס גרפי נפרד NVIDIA GeForce 940MX עם זיכרון וידאו של 2GB וזיכרון RAM מובנה בנפח 16GB המספקים ביצועים גבוהים הן לשימוש יומיומי והן לעבודה גרפית ולגיימינג קל. הלוח כולל תמיכה FP לאבטחה מתקדמת ובמקלדת מוארת BL לנוחות שימוש בכל תנאי תאורה. הלוח תואם לדגמי Yoga 520-14IKB מסוג 80X8 ו-80YM וכן לדגם Flex 5-1470 מסוג 80XA ומבטיח יציבות מלאה של המערכת ותפקוד מושלם של כל הרכיבים. הרכיב עשוי מחומרים עמידים ואיכותיים ועבר בקרת איכות קפדנית לפני האספקה. ההתקנה מומלצת לטכנאים מקצועיים בשל הרגישות הגבוהה של רכיבי לוח האם. |
| אחריות | 3 חודשים |
| מצב | חדש |
| יצרן | Lenovo |
| נותן אחריות | מעבדת קומפ מאסטר 073-2241747 גיא אוני 6, אשדוד |
| איכות | מקורי |
| דגם | Lenovo BDPLANAR MBC80X8WINI57200UHN16SGTR2GFPBL |
| דור המעבד | 7th Gen |
| זיכרון | 16GB |
| חיבור | לא צוין |
| מעבד | Intel Core i5-7200U Processor 3M Cache, up to 3.10 GHz |
| מק''ט היצרן | 5B20N67503 |
| נפח זיכרון של כרטיס מסך | 2GB |
| סדרת המעבד | Kaby Lake |
| סוג | לא צוין |
| סוג זיכרון | DDR4 |
| שבב גרפי | NVIDIA GeForce 940MX |
| מק''טים תואמים | ID: 77143, 5B20N6750 |
| system | |
| אפשרויות משלוח | סניף אשדוד |
מוצרים אחרונים בהם צפית:
תגיות:
Lenovo
, 5B20N67503
, Kaby Lake
, 16GB
, 3 חודשים
, DDR4
, Intel Core i5-7200U Processor 3M Cache
, up to 3.10 GHz