| Manufacturer Compatibility | Asus |
| Condition | Outlets |
| Warranty | 3 months |
| Manufacturer | Asus |
| Warranty Services | COMPMASTER Lab 073-2241747 Gei Oni 6, Tet Shoping Center, Ashdod |
| Connection | Does not apply |
| Manufacturer Part Number | X55A LVDS CABLE ASSY 14005 0062000 LUXSHARE ICT |
| Model | X55A LVDS CABLE ASSY 14005 0062000 LUXSHARE ICT X55C ASUS X55A |
| quality | original |
| Type | Does not apply |
| Device Compatibility | ASUS X55A, ASUS X55C |
| Product Link | Outlets X55A LVDS CABLE ASSY 14005 0062000 LUXSHARE ICT X55C ASUS X55A X55A LVDS CABLE ASSY 14005 0062000 LUXSHARE ICT ASUS X55A LCD Screen Cable original |
| Matching SKUs | ID: 63990, OC: 17757, X55A LVDS CABLE ASSY 14005 0062000 LUXSHARE I |