


במלאי סניף אשדוד



*התמונה היא להמחשה בלבד
תיאור קצר
מתאם מתח 14V 3A 42W עם חיבור 6.5x4.4mm תואם לדגמי סמסונג ולמכשירים נוספים ספק כוח אמין עם נורת חיווי LED וכבל באורך 110 ס״מ מתח כניסה 100-240V 50-60Hz המארז אינו כולל כבל חשמל, יצרן: GENERIC, אחריות: חצי שנה, צבע: שחור, הספק: 42W>
נא לבדוק תאימות של חלק לפי מק''ט ותמונה לפני הזמנה, ניתן לפנות אלינו לבירור תאימות
שנאי קיר למסך for Samsung LCD Monitor BX2235 S22A100N S19A100N S22A200B S22A300B..
אפשרויות איסוף ומשלוח:
- איסוף מסניף אשדוד - 0₪
- נקודות איסוף PICKUP - 30₪ - מעל 499₪ - משלוח חינם (עבור חבילות קטנות)
- שליח לבית הלקוח - 55₪ - מעל 2999₪ -משלוח חינם *
*למעט מקרים של גודל/משקל חריג
אפשרויות תשלום:
- עד 3 תשלומים בכרטיס אשראי ללא ריבית (4-36 עם ריבית) דרך אתר, טלפון או סניף אשדוד
- העברה בנקאית (לא תשלום דחוי), Bit, PayBox
- מזומן בסניף אשדוד - עד 6000₪ בלבד או מעל 6000 עד מסכום הזמנה10% ולא יותר מ₪6000 בכפול לחוק מזומנים
- PayPal - רק משלוחים עם מספר מעקב
₪167
לפני מע"מ: ₪167
| מפרט | |
| תאימות ליצרנים | Samsung |
| סקירה | מתאם מתח 14V 3A (42W) AC-DC
דגמים תואמים:LTM1555, SYNCM150MP, SYNCM152B, SYNCM152T, SYNCM170T, SYNCM172B, SYNCM172S, SYNCM172T, SYNCM180T, SYNCM191T, SYNCM192T, SYNCM570STFT, SYNCM570VTFT, SYNCM760VTFT, SYNCM770TFT, SM150MP, SM152B, SM152T, SM170T, SM171P, SM172B, SM172T, SM180T, SM191T, SM192T, SM570STFT, SM570VTFT, SM760VTFT, SM770TFT, LTN1565, SYNCM1501MP, SYNCM171P, SMLTN1565, SM1501MP |
| אחריות | חצי שנה |
| מצב | חדש |
| יצרן | GENERIC |
| נותן אחריות | מעבדת קומפ מאסטר 073-2241747 גיא אוני 6, אשדוד |
| איכות | העתק של מקור |
| דגם | for Samsung LCD Monitor BX2235 S22A100N S19A100N S22A200B S22A300B S23A300B |
| הספק | 42W |
| זרם | 3A |
| חיבור | לא צוין |
| מק''ט היצרן | TA45W2024 |
| מתח | 14V |
| סוג | לא צוין |
| צבע | שחור |
| קונקטור | 6.5x4.4mm + PIN |
| קישור למוצר | שנאי קיר למסך for Samsung LCD Monitor BX2235 S22A100N S19A100N S22A200B S22A300B S23A300B TA45W2024 PA-T42L-55NN 14V 42W 6.5x4.4mm + PIN צבע:שחור העתק של מקור - חדש |
| מק''טים תואמים | ID: 64650, OC: 1260, TA45W2024, PA-T42L-55 |
| system | |
| אפשרויות משלוח | סניף אשדוד |