המלאי אזל, להזמנה צור קשר
מטען למחשב נייד 391173-001 HP ProBook 430 G2 19V 90W 7.4×5.0 mm+ PIN העתק של
מוצרים משלימים
₪185
לפני מע"מ: ₪185
עגלת הקניות שלך ריקה!








*התמונה היא להמחשה בלבד
יצרן: GENERIC, אחריות: חצי שנה, הספק: 90W>
*למעט מקרים של גודל/משקל חריג
| מפרט | |
| תאימות ליצרנים | HP |
| אחריות | חצי שנה |
| מצב | חדש |
| יצרן | GENERIC |
| נותן אחריות | מעבדת קומפ מאסטר 073-2241747 גיא אוני 6, אשדוד |
| איכות | העתק של מקור |
| דגם | 391173-001 |
| הספק | 90W |
| זרם | 4.74A |
| חיבור | לא צוין |
| יש להוסיף כבל מתח | SKU:5957 CABLE-M |
| מק''ט היצרן | 391173-001 |
| מתח | 19V |
| סוג | לא צוין |
| קונקטור | 7.4×5.0 mm+ PIN |
| תאימות למכשירים | HP ProBook 430 G2, HP EliteBook 8440p, HP t510 Flexible Thin Client, HP t520 Flexible Thin Client |
| קישור למוצר | מטען למחשב נייד 391173-001 HP ProBook 430 G2 19V 90W 7.4×5.0 mm+ PIN העתק של מקור - חדש |
| מק''טים תואמים | ID:~9009~, New, OC: 111, 391173-0 |