New 753559 001 PA 1650 32HHHP Laptop Charger 19.5V 65W 4.5x3.0mm PIN A copy of an original
http://comp-parts.co.il/en/power-adapters/%D7%97%D7%93%D7%A9-753559-001-pa-1650-32hh-hp-laptop-charger-19-5v-65w-4-5x3-0mm-pin-%D7%94%D7%A2%D7%AA%D7%A7-%D7%A9%D7%9C-en

- SKU 62960
- Brand: GENERIC
- Product Code: 62960
Description
Manufacturer: GENERIC, Warranty: 6 Months, Power: 65W>
Specification
| Specifications |
| Manufacturer Compatibility | HP |
| Condition | New |
| Warranty | 6 Months |
| Manufacturer | GENERIC |
| Warranty Services | COMPMASTER Lab 073-2241747 Gei Oni 6, Tet Shoping Center, Ashdod |
| A power cord must be added | SKU:5957 CABLE-M |
| Connection | Does not apply |
| Connector | 4.5x3.0mm+ PIN |
| Current | 3.33A |
| Manufacturer Part Number | 753559-001 |
| Power | 65W |
| quality | A copy of an original |
| Type | Does not apply |
| Voltage | 19.5V |
| Product Link | New 753559 001 PA 1650 32HHHP Laptop Charger 19.5V 65W 4.5x3.0mm PIN A copy of an original |
| Matching SKUs | ID: 62960, OC: 1209, 753559-001, PA-1650-32 |
| system |
| delivery options | In the importer's stock, delivery 5 working days |