New NB Q 120W NB Q120PLUS FSP Laptop Universal Charger 120W colore:black
http://comp-parts.co.il/en/power-adapters/%D7%97%D7%93%D7%A9-nb-q-120w-nb-q120plus-fsp-laptop-universal-charger-120w-en

- SKU 58826
- Brand: FSP
- Product Code: 58826
Description
Manufacturer: FSP, Warranty: 1 year, Color:black, Power: 120W>
Specification
| Specifications |
| Manufacturer Compatibility | FSP |
| Review | NB Q120 PLUS 120W Gaming Notebook Adapter
• The slimmest & lightest 120W notebook adapter • Professional universal NB charger • 2 USB charging ports (compatible with iPad) • EZ cable management Why NB Q120 PLUS?Slim and Light• Quite thin: 2.0 cm only • Only 1/3 weight compared to generic • Half the thickness of traditional Universal ChargerQuick Charging for iPadEZ Cable ManagementSimplicity, Style, ElegantLED Power IndicatorSpecificationsHigh CompatibilityComplete Safety
|
| Condition | New |
| Warranty | 1 year |
| Manufacturer | FSP |
| Warranty Services | COMPMASTER Lab 073-2241747 Gei Oni 6, Tet Shoping Center, Ashdod |
| Characteristics | | Input Voltage | 100-240VAC |
|---|
| Input Frequency | 50-60Hz |
|---|
| Output Voltage | 19V (5.79A), USB 5.1V (2.0A Max.) |
|---|
| Efficiency | ≧87% |
|---|
| Dimensions (LxWxH) | 156* 74 * 20 mm |
|---|
| Safety Approval | CE, CB, UL / cUL, BSMI, GOST, C-TICK, FCC |
|---|
|
| Color | black |
| Connection | Does not apply |
| Link to the manufacturer's website | New NB Q 120W NB Q120PLUS FSP Laptop Universal Charger 120W colore:black |
| Matching SKUs | ID: 58826, OC: 1204, NB-Q120PLUS, CD: NB-Q120PL |
| system |
| delivery options | In the importer's stock, delivery 4 working days |