New 391173 001 HP ProBook 430 G2 Laptop Charger 19V 90W 7.4×5.0 mm PIN A copy of an original
http://comp-parts.co.il/en/power-adapters/new-391173-001-original-laptop-charger-hp-probook-430-g2-19v-90w-7-4%C3%975-0-mm-pin-en

- SKU 9009
- Brand: GENERIC
- Product Code: 9009
Description
Manufacturer: GENERIC, Warranty: 6 Months, Power: 90W>
Specification
| Specifications |
| Manufacturer Compatibility | HP |
| Condition | New |
| Warranty | 6 Months |
| Manufacturer | GENERIC |
| Warranty Services | COMPMASTER Lab 073-2241747 Gei Oni 6, Tet Shoping Center, Ashdod |
| A power cord must be added | SKU:5957 CABLE-M |
| Connection | Does not apply |
| Connector | 7.4×5.0 mm+ PIN |
| Current | 4.74A |
| Manufacturer Part Number | 391173-001 |
| Model | 391173-001 |
| Power | 90W |
| quality | A copy of an original |
| Type | Does not apply |
| Voltage | 19V |
| Device Compatibility | HP ProBook 430 G2, HP EliteBook 8440p, HP t510 Flexible Thin Client, HP t520 Flexible Thin Client |
| Product Link | New 391173 001 HP ProBook 430 G2 Laptop Charger 19V 90W 7.4×5.0 mm PIN A copy of an original |
| Matching SKUs | ID:~9009~, New, OC: 111, 391173-0 |