New DA150PM100 00Dell Alienware M14x Laptop Charger 19.5V 150W 7.4×5.0 mm PIN A copy of an original
http://comp-parts.co.il/en/power-adapters/new-da150pm100-00-original-laptop-charger-dell-alienware-m14x-19-5v-150w-7-4%C3%975-0-mm-pin-en

- SKU 9324
- Brand: GENERIC
- Product Code: 9324
Description
Manufacturer: GENERIC, Warranty: 6 Months, Power: 150W>
Specification
| Specifications |
| Manufacturer Compatibility | Dell |
| Condition | New |
| Warranty | 6 Months |
| Manufacturer | GENERIC |
| Warranty Services | COMPMASTER Lab 073-2241747 Gei Oni 6, Tet Shoping Center, Ashdod |
| A power cord must be added | SKU:5957 CABLE-M |
| Connection | Does not apply |
| Connector | 7.4×5.0 mm+ PIN |
| Current | 7.7A |
| Manufacturer Part Number | DA150PM100-00 |
| Model | DA150PM100-00 |
| Power | 150W |
| quality | A copy of an original |
| Type | Does not apply |
| Voltage | 19.5V |
| Device Compatibility | Alienware M14x |
| Product Link | New DA150PM100 00Dell Alienware M14x Laptop Charger 19.5V 150W 7.4×5.0 mm PIN A copy of an original |
| Matching SKUs | ID:~9324~, New, OC: 106, DA150PM100- |